In data de 12.11.2015 incepand cu ora 09:00, timp de 2 – 3 ore , se va inchide circulatia pe str.Luptei pe portiunea cuprinsa intre intersectiile cu Aleea Rosiorilor si B-dul V.Milea .
In acest interval, autobuzele de pe traseul 11, in sensul de mers spre “SC Continental” vor circula deviat dupa cum urmeaza : ……“Cedonia” – str.N.Iorga – B-dul V.Milea…….
Autobuzele nu vor mai ajunge in statiile “Complex Luptei” si “Moldoveanu” .


